Predsednik Srpske demokratske stranke (SDS) Mirko Šarović pružio je punu podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da sačuva mir i stabilnost u Srbiji i regionu.
"Srbima i svima u regionu treba mir. Zato moja puna podrška nastojanjima rukovodstva Srbije, sa predsednikom Aleksandrom Vučićem na čelu, da sačuvaju mir i stabilnost u Srbiji i regionu", naveo je Šarović, saopšteno je iz SDS-a.
On je pozvao sve one koji, kako je ocenio, poslednjih meseci i dana zveckaju oružjem da to prestanu, jer sukob nikome nije doneo dobro.
"Umesto da radimo na ekonomskom povezivanju i jačanju naših ekonomija da bi narodu bilo bolje, pojedinci zbog ličnih interesa ponovo bi da zapale ratni plamen", istakao je Šarović.
Prema njegovim rečima, svi problemi moraju i treba da se rešavaju razgovorima i dijalogom.
"Zato moj apel svima u regionu, manite se ratne retorike, rešavajmo probleme u miru. Takmičimo se u ekonomiji i stvaranju boljih uslova za naše narode. Dosta je bilo ratnih pokliča", kazao je Šarović.
Komentari
0
Pošalji komentar
stranica 1 / 1